Informatii utile

  1. raport-general-2015-2016
  2. Plan de masuri-examene nationale
  3. plan managerial 2015-2016
  4. Analiza activitatii instructiv-educative 2014-2015
  5. regulament-cadru-2016
  6. Model de CV-europass: CVTemplate_ro_RO
  7. PLAN MANAGERIAL 20122013:PLAN MANAGER 2012
  8. STRUCTURA ANULUI ȘCOLAR 2012-2013:Ordin 5635_structura_an scolar 2012_2013
  9. METODOLOGIE FORMARE CONTINUA: metodologie formare continua
  10. METODOLOGIE ECHIVALARE COMPETENTE PROFESIONALE: OMECTS 5562_2011metodologie credite transferabile
  11. METODOLOGIE EVALUARE PERSONAL DIDACTIC: Anexa OMECTS 6143_evaluarea_cd_didactic aux
  12. METODOLOGIE “SCOALA DUPA SCOALA” :scoala dupa scoala si regulamentul ISJ
  13. OMECTS 4472_14_06_2012 modif compl mobili
  14. oug_21_2012_modificare_completare_LENnoua lege a invatamantului-detasare
  15. Analiza activitatii instructiv-educative sem 1 2011-2012
  16. Plan managerial 2013-2014
  17. PLAN MANAGERIAL SEM II 2013_2014
  18. PDI LIC AVRIG
  19. Analiza activitatii instructiv-educative 2016-2017 SEM 1
  20. PLAN MANAGERIAL 2017.1

 

 

 

 

 

EmailAddress FirstName LastName
anghel.daniela@liceulavrig.ro Daniela Anghel
anghel.elena@liceulavrig.ro Elena Anghel
babet.horia@liceulavrig.ro Horia Babet
basca.monica@liceulavrig.ro Monica Basca
berghea.alina@liceulavrig.ro Alina Berghea
berghea.vasile@liceulavrig.ro Vasile Berghea
bobanga.simona@liceulavrig.ro Simona Bobanga
bodescu.simona@liceulavrig.ro Simona Bodescu
budac.lucia@liceulavrig.ro Lucia Budac
cira.cosmin@liceulavrig.ro Cosmin Cira
contact@liceulavrig.ro Liceul Avrig
cracea.adriana@liceulavrig.ro Adriana Cracea
demian.adrian@liceulavrig.ro Adrian Demian
enache.tatiana@liceulavrig.ro Tatiana Enache
gafton.simona@liceulavrig.ro Simona Gafton
grancea.bianca@liceulavrig.ro Bianca Grancea
haiduc-berghea.claudia@liceulavrig.ro Claudia Haiduc-Berghea
han.silvia@liceulavrig.ro Silvia Han
harau.ioan@liceulavrig.ro Ioan Harau
logrea.carmen@liceulavrig.ro Carmen Logrea
luca.marcel@liceulavrig.ro Marcel Luca
marciu.mariana@liceulavrig.ro Mariana Marciu
nedelcu.claudia@liceulavrig.ro Claudia Nedelcu
nicolae-barbu.ramona@liceulavrig.ro Ramona Nicolae-Barbu
novac.marius@liceulavrig.ro Marius Novac
oprea.liviu@liceulavrig.ro Liviu Oprea
paraschiv.anca@liceulavrig.ro Anca Paraschiv
paraschiv.ioan@liceulavrig.ro Ioan Paraschiv
pastina.maria@liceulavrig.ro Maria Pastina
popa.mircea@liceulavrig.ro Mircea Popa
popescu.elena@liceulavrig.ro Elena Popescu
racoina.ioana@liceulavrig.ro Ioana Racoina
radu.laura@liceulavrig.ro Laura Radu
radu.lucia@liceulavrig.ro Lucia Radu
ranga.adriana@liceulavrig.ro Adriana Ranga
rusu.vasile@liceulavrig.ro Vasile Rusu
stanila.ana@liceulavrig.ro Ana Stanila
stanila.dorina@liceulavrig.ro Dorina Stanila
toader.gianina@liceulavrig.ro Gianina Toader
trantor.codruta@liceulavrig.ro Codruta Trantor